Samarbeidspartnere

 

BioLife Respira kan du kjøpe hos Sandberg Sport

Kr. 189,-

 

 

 

 

 
RESULTATER EGGEMOEN 6-TIMERS ULTRA CHALLENGE 2010
Posted 19.04.2010 by Tommy Støa
RESULTATER MARATONTIDER
EGGEMOEN 6-TIMERS ULTRA CHALLENGE
Lørdag 17. april 2010
           
Plass Navn Klubb Klasse Maraton Tid Differanse Tid/Km
1 Dörum Wenche Royal Sport K55 03:52:15   05:30
2 Fonn-Hartikainen Torill Team Ultrasweden FIK K40 04:03:09 0:10:54 05:46
3 Sand-Hanssen Linda Ringeriks-Kraft BIL K30 04:46:33 0:54:18 06:47
4 Yksnöy Oline Rustad IL K65 04:52:21 1:00:06 06:56
5 Hovland Kjersti Hytteplan Sport K50 05:13:20 1:21:05 07:26
6 Stensletten Diane Lyngen Priv K40 05:14:08 1:21:53 07:27
7 Grönntun Lukris Eikum Spiridon LLL K70 05:44:13 1:51:58 08:09
8 Strand Bente Soltinde Helhetsterapi K45 05:59:55 2:07:40 08:32
           
Plass Navn Klubb Klasse Maraton Tid Differanse Tid/Km
1 Hansen Robert Hytteplan M30 02:54:06   04:08
2 Sörstad Gjermund IF Sturla M30 02:58:15 0:04:09 04:13
3 Ringnes Öystein Hytteplan Sport M50 03:05:52 0:11:46 04:24
4 Hjelle Nils Skattedirektoratet B.I.L M40 03:08:44 0:14:38 04:28
5 Kvikstad Rune Klubb Idrettsklubb M35 03:09:42 0:15:36 04:30
6 Hartikainen Reima Team Ultrasweden FIK M45 03:13:15 0:19:09 04:35
7 Bern Dag Liungen IF M40 03:15:27 0:21:21 04:38
8 Mohr Frants Romerike ultralöperklubb M45 03:16:01 0:21:55 04:39
9 Selte Geir Inge Hytteplan Sport M40 03:17:52 0:23:46 04:41
10 Simonsen Pål Romerike ultralöperklubb M50 03:25:18 0:31:12 04:52
11 Sundby Svend Otto Ingen klubb M55 03:25:27 0:31:21 04:52
12 Rakeie Hans Edgard Hytteplan Sport M35 03:26:21 0:32:15 04:53
13 Lindell Anders Romerike ultralöperklubb M35 03:27:56 0:33:50 04:56
14 Wara Roy Erling Tronrud Gruppen M30 03:29:19 0:35:13 04:58
15 Kvikstad Magne Harald Reinsvoll IF M60 03:29:28 0:35:22 04:58
16 Myrvold Torkil Nor-reg M40 03:32:42 0:38:36 05:02
17 Amlien Ole Tom Hadeland Glassverk M45 03:33:00 0:38:54 05:03
18 Müller Erik Tolga IL M50 03:35:33 0:41:27 05:07
19 Stöa Tommy Hytteplan Sport M35 03:39:27 0:45:21 05:12
20 Hybertsen Tage Hytteplan Sport M40 03:41:34 0:47:28 05:15
21 Vassdal Trond Olav Statens kartverk BIL M50 03:41:59 0:47:53 05:16
22 Heskestad Per Audun Uansett vaer M55 03:43:43 0:49:37 05:18
23 Dörum Lars Spiridon LLL M55 03:44:01 0:49:55 05:19
24 Nygård Ragnar Spiridon LLL M40 03:44:11 0:50:05 05:19
25 Mortensen Tore Justervesene M35 03:53:40 0:59:34 05:32
26 Aasen Anders VN Maskin&Gummi M35 03:58:32 1:04:26 05:39
27 Lundgaard Jostein Nammo Raufoss BIL M45 03:59:21 1:05:15 05:40
28 Mortensen Niels FMC Kongsberg Subsea M40 04:00:15 1:06:09 05:42
29 Nossum Erik Romerike ultralöperklubb M55 04:01:25 1:07:19 05:43
30 Jacobsen Egil G-sport Hönefoss M45 04:02:33 1:08:27 05:45
31 Kristensen Thore Romerike ultralöperklubb M60 04:09:06 1:15:00 05:54
32 Larsen Jon Hönefoss M 04:11:23 1:17:17 05:57
33 Haugen Inge Asbjörn Hornindal IL M55 04:14:59 1:20:53 06:03
34 Walbom Kristian Moss Skiklubb M35 04:16:09 1:22:03 06:04
35 Andersen Nils Jörgen G-Sport Hönefoss M40 04:18:25 1:24:19 06:07
36 Gjerdal Kjell Gunnar MHI M30 04:19:01 1:24:55 06:08
37 Kronstad Knut Romerike ultralöperklubb M55 04:19:21 1:25:15 06:09
38 Aassbö Henrik Rindals-troll M50 04:20:43 1:26:37 06:11
39 Thorstensen Runar Romerike ultralöperklubb M35 04:20:55 1:26:49 06:11
40 Hansen Frank Robert Ingen klubb M30 04:22:19 1:28:13 06:13
41 Dagsvik Jan Olav Sörlia Idrettslag M40 04:24:10 1:30:04 06:16
42 Lie Runar Ingen klubb M30 04:24:38 1:30:32 06:16
43 Kvisgaard Henrik Skildpaddene M35 04:33:31 1:39:25 06:29
44 Trönnes Tore J Tyristubben M50 04:33:34 1:39:28 06:29
45 Blåfjelldal Vidar Statoil Stavanger Sokkel B.I.L M50 04:35:10 1:41:04 06:31
46 Johansen Hans Petter Mekkeklubbens langlauparlag M45 04:37:59 1:43:53 06:35
47 Dahl Geir Hönefoss VGS M35 04:40:01 1:45:55 06:38
48 Bekkevold Runar Ringerike Brannvesen M35 04:41:30 1:47:24 06:40
49 Lundby Arne Sandefjord M70 04:47:47 1:53:41 06:49
50 Rödde Bård Lånke IL M60 04:48:42 1:54:36 06:51
51 Skoog Lennart Stenungsunds OK M60 04:52:15 1:58:09 06:56
52 Tuftin Per Ragnar Söndre Rösby M35 04:53:26 1:59:20 06:57
53 Torgersen Morten Norpapp Bil M40 04:53:58 1:59:52 06:58
54 Vindheim Endre Follo HK/Kondis (DNM) M45 04:57:00 2:02:54 07:02
55 Bakken Wiggo Jevnaker IF M55 04:59:31 2:05:25 07:06
56 Strand Rolf Arne Sparebank 1 Ringerike M45 05:01:00 2:06:54 07:08
57 Dalen Jo Inge De ubestikklige M35 05:01:08 2:07:02 07:08
58 Hytjanstorp Björn Spiridon LLL M40 05:06:09 2:12:03 07:15
59 Kvisgaard Jon Anders Hytteplan Sport M50 05:10:43 2:16:37 07:22
60 Berg Ståle Leiv Vidar BIL "pölsegutta" M35 05:29:16 2:35:10 07:48
61 Kristiansen Thomas fjeld Gesselkjepp M25 05:36:10 2:42:04 07:58
62 Jensen Kristian Öie HBL M40 05:39:03 2:44:57 08:02
63 Berntsen Trond Viggo Leiv Vidar BIL "pölsegutta" M30 05:41:25 2:47:19 08:05
64 Sel Harald Bryne FIK M65 05:41:50 2:47:44 08:06
65 Borgersen Björn Erik Iron Maiden Running Team M35 05:59:18 3:05:12 08:31