Nå er vinteren kanskje på sitt beste, men for løpeglade sjeler, kan man allerede kjenne varmen fra sola i ansikte, som er et sikkert tegne på at påsken og våren nærmer seg. Og ser vi på terminlisten, er det ikke så lenge til de første prøvelsene står for døren.
På hjemmesidene til Kondis, finner du informasjon og reportasjer om løp i hele Norge. 
Løplabbet kan tilby eksperthjelp, når du skal kjøpe nye løpesko. Hos løplabbet får du skoen som passer akkurat din fot.
 

Illustrasjon

 

 

 

 
 

"Eggemo-mila"

Resultatliste 2000

 

 

 

 

 

 

Menn 10KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

Tid pr KM

1

Bjerke Nils

HFS AUTO

0:34:01

 

03:24

2

Amundsen Knut

NORPAPP

0:34:31

00:30

03:27

3

Gjerdalen Tord

HOLEVÆRINGEN

0:34:46

00:45

03:29

4

El Presidente

LUKE THE DRIFTERS RUNNING TEAM

0:35:11

01:10

03:31

5

Gjerdalen Gard

HOLEVÆRINGEN

0:36:01

02:00

03:36

6

Dahl Torbjørn

FOLLUM

0:36:07

02:06

03:37

7

Svenning Magne

HBIL

0:36:46

02:45

03:41

8

Gamlesæter Morten

WIRRAC AC

0:37:03

03:02

03:42

9

Olsen Odd Rune

LUKE THE DRIFTERS RUNNING TEAM

0:37:24

03:23

03:44

10

Amlien Ole Tom

HG

0:37:42

03:41

03:46

11

Myhre Mikkel

HBIL

0:37:53

03:52

03:47

12

Westby Anders

NOREMA

0:38:19

04:18

03:50

13

Enger Sven

MODUM FIK

0:38:49

04:48

03:53

14

Håkonsen Arne Erik

POLITIET

0:38:53

04:52

03:53

15

Støa Tommy

IRON MAIDEN RUNNING TEAM

0:39:41

05:40

03:58

16

Gjerdalen Njål

HOLEVÆRINGEN

0:40:39

06:38

04:04

17

Kaalsaas Trond

HBIL

0:41:01

07:00

04:06

18

Stensrud Tore

CHINET

0:41:01

07:00

04:06

19

Lerfaldet Tor

SOKNEDALEN

0:41:03

07:02

04:06

20

Hansen jan Erik

HYTTEPLAN

0:41:07

07:06

04:07

21

Håkenrud Kjell

NORPAPP

0:41:09

07:08

04:07

22

Aaren Karl H.

R. KOMMUNE

0:41:22

07:21

04:08

23

Bråthen Trond

R.SETPT.

0:41:27

07:26

04:09

24

Skjeggerud Vidar

VIKEN SKOD

0:41:33

07:32

04:09

25

Rygg Ingebrigt

HVSK

0:42:16

08:15

04:14

26

Kvisgaard Henrik

HYTTEPLAN

0:42:22

08:21

04:14

27

Skjelstad Ole Henrik

SENTRUMS KIRKEN

0:42:28

08:27

04:15

28

Kristoffersen Werner

NOREMA

0:42:31

08:30

04:15

29

Andersen Egil Rusvik

NORPAPP

0:42:34

08:33

04:15

30

Småbråten Bjørn

R. KOMMUNE

0:42:43

08:42

04:16

31

Skjeggerud Fredrik

L-F

0:43:09

09:08

04:19

32

Lillestrøm Tom

PSKAM

0:43:11

09:10

04:19

33

Søndergaard Eigil

FOLLUM

0:43:34

09:33

04:21

34

Gullingsrud Øystein

R. POLITI

0:43:44

09:43

04:22

35

Skedsmo Stein

HYTTEPLAN

0:44:48

10:47

04:29

36

Larsen Nils Ivar

HYTTEPLAN

0:44:51

10:50

04:29

37

Solvang Asbjørn

RIK

0:45:02

11:01

04:30

38

Meier Paul

NOR

0:45:39

11:38

04:34

39

Sparby Bjørn

RIK

0:45:44

11:43

04:34

40

Nergård Inge Olav

FOLLUM

0:45:52

11:51

04:35

41

Dahl Geir

S K BIL

0:45:56

11:55

04:36

42

Jacobsen Hans Karl

CHINET

0:46:43

12:42

04:40

43

Rafdal Jarle

STATENS HELSE

0:47:11

13:10

04:43

44

Olsen Trond

 

0:47:18

13:17

04:44

45

Skretteberg Kjell H.

DNB BIL

0:47:37

13:36

04:46

46

Larser Oddvar

HBIL

0:48:02

14:01

04:48

47

Velo Rune

HFS AUTO

0:48:25

14:24

04:50

48

Subbbråten Per

CHINET

0:48:27

14:26

04:51

49

Mathissen Jan O.

R. KOMMUNE

0:48:49

14:48

04:53

50

Bergly Håkon

HYTTEPLAN

0:49:05

15:04

04:55

51

Martinsen Arild

 

0:50:23

16:22

05:02

52

Dahlen Arne

JIF

0:50:45

16:44

05:05

53

Bølgenhaugen Bjørn

BRD. BERNT

0:51:16

17:15

05:08

54

Ruden Rolf

V. GRAN

0:51:16

17:15

05:08

55

Kvisgaard Anders

HYTTEPLAN

0:51:18

17:17

05:08

56

Svendsen Finn

IVPF

0:51:48

17:47

05:11

57

Indregaard Dag

 

0:52:09

18:08

05:13

58

Olsen Axel

K-JOBB

0:52:49

18:48

05:17

59

Thune Sverre

ADVOKATENE

0:53:17

19:16

05:20

60

Westrum Pål Remi

HBIL

0:53:35

19:34

05:22

61

Hvalsmarken Helge

R. KOMMUNE

0:53:55

19:54

05:23

62

Skaugrud Terje

 

0:54:25

20:24

05:27

63

Kristoffersen Magnus

JIF

0:54:43

20:42

05:28

64

Brådalen Arild

HYTTEPLAN

0:55:18

21:17

05:32

65

Hagen Erik

 

0:55:24

21:23

05:32

66

Bjerkheim Thor

HBIL

0:59:59

25:58

06:00

67

Lunde Erik

HBIL

1:04:59

30:58

06:30

 

 

 

 

 

 

Kvinner 10KM

 

 

 

 

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

Tid pr KM

1

Langerud Kari

NOREMA

0:41:32

 

04:09

2

Dahl Wenche

FOLLUM

0:42:36

01:04

04:16

3

Aaabel Bente Moen

STRANDEN

0:47:21

05:49

04:44

4

Streng Signe Von

JIF

0:48:44

07:12

04:52

5

Ohren Vilbjørg

ÅDAL

0:49:32

08:00

04:57

6

Klekken Liv

RVS

0:49:49

08:17

04:59

7

Enger Lill Kristin

MODUM O-LAG

0:50:03

08:31

05:00

8

Olsen Turid Kjemperud

K-JOGG

0:50:57

09:25

05:06

9

Gårdhammer Bjørg

NORGAPP

0:54:12

12:40

05:25

10

Larsen Hilde R.

HYTTEPLAN

0:54:16

12:44

05:26

11

Waage Bjørg

HYTTEPLAN

0:55:17

13:45

05:32

12

Loe Karin

L-F

0:59:06

17:34

05:55

13

Vad Malene Mørck

REMA

1:46:45

05:13

 

14

Skaugerud Erna

HIL

?

Mangler tid

 

15

Solheim Torill Anita

REMA

?

Mangler tid

 

Menn 5 KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

Tid pr KM

1

Støa Rune

IRON MAIDEN RUNNING TEAM

0:17:39

 

03:32

2

Ringnes Øystein

FOLLUM

0:18:27

00:48

03:41

3

Thorstensen Tom

NUIL

0:18:42

01:03

03:44

4

Andersen Per Ø.

IRON MAIDEN RUNNING TEAM

0:18:58

01:19

03:48

5

Edvardsen Toni

NORPAPP

0:19:01

01:22

03:48

6

Olstad Vidar

NOREMA

0:19:29

01:50

03:54

7

Norby Lars

NOREMA

0:19:31

01:52

03:54

8

Bakken Harald

IRON MAIDEN RUNNING TEAM

0:19:44

02:05

03:57

9

Hovland Jan Erik

SPENNCON

0:19:47

02:08

03:57

10

Hellebust Håkon

V. LIER

0:19:52

02:13

03:58

11

Steinkjer Vidar

 

0:20:01

02:22

04:00

12

Bråthen Simen

IRON MAIDEN RUNNING TEAM

0:20:28

02:49

04:06

13

Thorsen Stein Erik

NUIL

0:20:39

03:00

04:08

14

Olsen Espen

SJÅSTAD

0:20:47

03:08

04:09

15

Riiser Ronny

NORPAPP

0:20:51

03:12

04:10

16

Eriksen Frank Eivind

NORPAPP

0:21:02

03:23

04:12

17

Karlengen Bjørn

R. KOMMUNE

0:21:05

03:26

04:13

18

Hamborg Henrik

VF

0:22:02

04:23

04:24

19

Karlsen Kjell G.

FOLLUM

0:22:17

04:38

04:27

20

Dahl Svein

 

0:22:31

04:52

04:30

21

Bomann Geir

HBIL

0:22:47

05:08

04:33

22

Tangen Trond

HBIL

0:23:23

05:44

04:41

23

Sandstad Annar

HBIL

0:23:37

05:58

04:43

24

Steinkjer Bjørn

 

0:23:44

06:05

04:45

25

Olsen Leif Harald

 

0:23:49

06:10

04:46

26

Brevik Jon Erik

HIL

0:23:59

06:20

04:48

27

Korgerud Erling

NORPAPP

0:24:02

06:23

04:48

28

Berger Helge

TRYGEETATEN

0:24:09

06:30

04:50

29

Tellefsen Tore

NORPAPP

0:24:09

06:30

04:50

30

Tuftin Per Ragnar

RFIK

0:24:13

06:34

04:51

31

Larsen Tage

NORPAPP

0:24:24

06:45

04:53

32

Ovenrud Bjørn

NOREMA

0:24:36

06:57

04:55

33

Hauge Lars

HBIL

0:24:47

07:08

04:57

34

Andreassen Olav

EIKLI

0:24:49

07:10

04:58

35

Kristoffersen Vidar

HFS AUTO

0:24:51

07:12

04:58

36

Fugleberg Rolf

FOLLUM

0:24:53

07:14

04:59

37

Lien Sigmund

NORPAPP

0:24:55

07:16

04:59

38

Moen Per

NUIL

0:24:56

07:17

04:59

39

Larsen Arne Oddvar

NORPAPP

0:24:57

07:18

04:59

40

Tangen Harry

NORPAPP

0:25:02

07:23

05:00

41

Norstrøm Hans Martin

DRAKA

0:25:15

07:36

05:03

42

Aamodt Stian

TYRISTUBBEN

0:25:17

07:38

05:03

43

Larsen Steinar

NORPAPP

0:25:21

07:42

05:04

44

Nergaard Sindre

FOLLUM

0:25:22

07:43

05:04

45

Elstad Ole Morten

L-F

0:25:27

07:48

05:05

46

Nilsen Hans Martin

TYRISTUBBEN

0:25:29

07:50

05:06

47

Kaalsaas Theodor

HBIL

0:25:32

07:53

05:06

48

Finnerud Tom

CHINET

0:25:42

08:03

05:08

49

Kvamme Olav

HBIL

0:25:53

08:14

05:11

50

Kristensen Bjarne

NSB

0:26:12

08:33

05:14

51

Bunes Harald

TVS

0:26:23

08:44

05:17

52

Olsen Fredrik Kjemperud

HIL

0:26:34

08:55

05:19

53

Belsby Tor

HBIL

0:26:55

09:16

05:23

54

Amundsen Svein

HIF

0:27:12

09:33

05:26

55

Nymoen Bjørn

FOLLUM

0:27:18

09:39

05:28

56

Kjemperud Leif Inge

L-F

0:27:36

09:57

05:31

57

Hauge Kjell Inge

HBIL

0:28:05

10:26

05:37

58

Berg Leif

HBIL

0:28:08

10:29

05:38

59

Bråthen Vidar

HBIL

0:28:33

10:54

05:43

60

Odden Bjørnar

FOLLUM

0:28:54

11:15

05:47

61

Gulbrandsen Torgny

HBIL

0:29:11

11:32

05:50

62

Kaalsaas Nikolai

HBIL

0:29:47

12:08

05:57

63

Andersen Per O.

R. KOMMUNE

0:30:43

13:04

06:09

64

Martinsen Johnny

HBIL

0:31:01

13:22

06:12

65

Hansen Karsten

NORPAPP

0:32:24

14:45

06:29

66

Edvardsen Finn

HBIL

0:33:32

15:53

06:42

67

hansen Hugo

NORPAPP

0:33:51

16:12

06:46

68

Holanger Birker

TVS

0:34:12

16:33

06:50

69

Hagen Arild Moe

HBIL

0:35:02

17:23

07:00

70

Langvandsbråten Ola

HBIL

0:35:02

17:23

07:00

71

Olsen Henning Kjemperud

HIL

0:35:17

17:38

07:03

72

Roa Trond

HYTTEPLAN

0:39:33

21:54

07:55

73

Bråthen Per R.

HBIL

0:44:22

26:43

08:52

74

Solli Alf

 

0:48:02

30:23

09:36

75

Finnerud Morten

 

?

 

 

Kvinner 5KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

Tid pr KM

1

Brøto Anette

RFIK

0:20:35

 

04:07

2

Hågård Johanne

R. POLITI

0:21:49

01:14

04:22

3

Dahl Ida Marie

ÅDAL

0:22:11

01:36

04:26

4

Tellefsen Berit

NORPAPP

0:24:08

03:33

04:50

5

Lundemo Mona Tenold

 

0:24:12

03:37

04:50

6

Dahl Berit Hvinden

 

0:24:45

04:10

04:57

7

Brøto Line

 

0:25:01

04:26

05:00

8

Bjerkeli Hilde Ruud

 

0:25:24

04:49

05:05

9

Amundsen Kristin

SYKEHUSET

0:25:49

05:14

05:10

10

Røkenes Ann-Kristin

JIF

0:26:01

05:26

05:12

11

Steinkjer Elisabeth

 

0:26:11

05:36

05:14

12

Moen Line Marie

STRANDEN

0:26:14

05:39

05:15

13

Søberg Inger Johanne

HIL

0:26:24

05:49

05:17

14

Dahl Ingeborg

ÅDAL

0:26:37

06:02

05:19

15

Høgmoen Inger

RINGNETT

0:26:45

06:10

05:21

16

Nymoen Elin

RM TRE

0:27:14

06:39

05:27

17

Kihle Anne lise

SPENNCON

0:27:26

06:51

05:29

18

Juterud Torill

 

0:27:49

07:14

05:34

19

Sand Signe

R. SYKEHUS

0:28:16

07:41

05:39

20

Hansen Anikka Forsell

BORGER

0:28:47

08:12

05:45

21

Finnerud Grete

 

0:29:34

08:59

05:55

22

Lunde Nina

HBIL

0:29:58

09:23

06:00

23

Bjerke Merethe

ÅDAL

0:30:51

10:16

06:10

24

Bjerke Lillian

ÅDAL

0:30:52

10:17

06:10

25

Edvardsen Torill

HBIL

0:33:32

12:57

06:42

26

Kristiansen Astrid

NSB

0:36:31

15:56

07:18

27

Sandlie Merethe

V. GRAN

0:36:35

16:00

07:19

28

Urdahl Britt-Ellen

 

0:36:46

16:11

07:21

29

Brøto Jorun

 

0:37:28

16:53

07:30

30

Bjerke Elisabeth

ÅDAL

0:37:34

16:59

07:31

31

Dahl Kjersti

ÅDAL

0:37:34

16:59

07:31

32

Rygg Gerd

HAVRUDENE

0:38:01

17:26

07:36

33

Kvamme Grethe Lier

HBIL

0:38:04

17:29

07:37

34

Nordli Synnøve

HBIL

0:48:02

27:27

09:36

35

Solli Borgny

 

0:48:02

27:27

09:36

36

Borge Ingeborg

L-F

uten tid

 

 

37

Aamodt Tove

 

uten tid

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________
Tilbake
 
Om RingSport | Kontakt Oss | Samarbeidspartnere
      © 2000-2005 Hytteplanmila.