Annie Bersagel :

Vinneren av kvinneklassen med tiden 34:22, er ikke en novise i løpssammenheng. Les mer om den Amerikanske løperen her.

De tre beste kvinnene: Sofie Spiten, Kjersti K. Danielsen og Annie bersagel

De tre beste gutta: Joel Anderson, Øystei Sylta, Martin Kjäll-Ohlson
 

Illustrasjon

 

 

 

 

 
Hytteplanmila 2006 
lørdag 21. oktober
For klasse vise resultater klikk her
                 
Kvinner            
Plass Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Diff Tid pr KM
1 1 Annie Bersagel Team USA Minnesota/Reebok K17-29 0:34:22   03:26
2 2 Kjersti K. Danielsen SK Vidar K17-29 0:36:07 01:45 03:37
3 1 Sofie Spiten SK Vidar K30 0:36:25 02:03 03:39
4 1 Dorte Foss Raufoss IL K35 0:39:11 04:49 03:55
5 2 Anette Skjolden Ringkollen Skiklubb K35 0:39:45 05:23 03:59
6 1 Kari Langerud Hønefoss Sportsklubb K45 0:40:21 05:59 04:02
7 1 Anne Myhr SK Vidar K40 0:42:40 08:18 04:16
8 3 Ida Marie Dahl Ringkollen Skiklubb K17-29 0:43:12 08:50 04:19
9 4 Meike Hesselink SK Vidar K17-29 0:43:48 09:26 04:23
10 3 Mona Rydland   K35 0:43:56 09:34 04:24
11 2 Åse Kvisgaard Hytteplan Sport K40 0:44:09 09:47 04:25
12 1 Maria  Aure Ringerike Friidrettsklubb K12-16 0:44:14 09:52 04:25
13 5 Ida Mørk Sørland Tyristubben K17-29 0:44:15 09:53 04:26
14 3 Åse Marit Hansen Hytteplan Sport K40 0:44:51 10:29 04:29
15 2 Kjersti Dahl Ringkollen Skiklubb K12-16 0:44:57 10:35 04:30
16 6 Marianne Aasen ACAL Norge K17-29 0:45:27 11:05 04:33
17 7 Christine Blystad FLO Kolsås BIL K17-29 0:45:35 11:13 04:34
18 3 Emilie Slåtto Gomnes Holeværingen ski K12-16 0:47:32 13:10 04:45
19 8 Åse Klinkenberg   K17-29 0:48:00 13:38 04:48
20 4 Hilde M. Hybertsen Hytteplan Sport K40 0:49:14 14:52 04:55
21 1 Eva  Carlsen NRK K65 0:49:50 15:28 04:59
22 1 Anne Kari Klinkenberg   K50 0:50:05 15:43 05:00
23 2 Hilen Mari Fredriksen Holeværingen K30 0:50:06 15:44 05:01
24 4 Britt K. H. Togba Hytteplan Sport K35 0:50:08 15:46 05:01
25 9 Tone Bergly Hytteplan Sport K17-29 0:50:09 15:47 05:01
26 2 Wenche Hoel Grinaker Smurfit Norpapp BIL K45 0:50:45 16:23 05:05
27 10 Helene Ness Jørgensen Hytteplan Sport K17-29 0:50:54 16:32 05:05
28 4 Thea Kristine Lerfaldet Holeværingen Ski K12-16 0:51:55 17:33 05:12
29 5 Jorunn Toft Statens Kartverk BIL K40 0:52:25 18:03 05:15
30 3 Ella-Camilla Dahle Essilor BIL K30 0:52:42 18:20 05:16
31 3 Kjersti Hovland Hytteplan Sport K45 0:52:56 18:34 05:18
32 5 Kaja Marie Lerfaldet Holeværingen Ski K12-16 0:53:54 19:32 05:23
33 5 Trine Holm Andersen Ringerike Sykkelklubb K35 0:55:16 20:54 05:32
34 11 Camilla Sand Berggaard Holeværingen ski K17-29 0:55:33 21:11 05:33
35 12 Heidi Skagnes Hytteplan Sport K17-29 0:57:15 22:53 05:44
36 4 Ragnhild E. Hultgreen Ringerike O-lag K45 0:57:40 23:18 05:46
37 6 Anne Ingeborg Sogn Øiom   K12-16 0:59:39 25:17 05:58
38 6 Heidi Tolo   K40 0:59:44 25:22 05:58
39 7 Randi Landmark Hytteplan Sport K40 1:00:29 26:07 06:03
40 8 Edith Bergly Hytteplan Sport K40 1:04:32 30:10 06:27
41 5 Bente Lilja Bye Hytteplan Sport K45 1:09:10 34:48 06:55
42 2 Eva Lundby Sandefjord K65 1:13:19 38:57 07:20
               
Menn            
Plass Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Diff Tid pr KM
1 1 Øystein Sylta SK Vidar M17-29 0:30:33   03:03
2 2 Joel Anderson Dirigo Running Club USA M17-29 0:31:27 00:54 03:09
3 3 Martin Kjäll-Ohlsson SK Vidar M17-29 0:32:28 01:55 03:15
4 1 Knut Aalien Hytteplan Sport M35 0:32:30 01:57 03:15
5 1 Dag Olav Wirstad IL i BUL M30 0:32:59 02:26 03:18
6 2 Jens-Kristian Berg Terra M35 0:34:22 03:49 03:26
7 1 Mons Bale FLO Kolsås BIL M50 0:35:07 04:34 03:31
8 2 Robert Hansen Mesterbygg Ringerike M30 0:35:40 05:07 03:34
9 3 Tom Rune Lian Wiersholm BIL M35 0:35:41 05:08 03:34
10 1 Hermann Bruun Bøler IF M40 0:35:42 05:09 03:34
11 4 Geir Selte Mesterbygg Ringerike M35 0:35:54 05:21 03:35
12 1 Olav Sveen Ready M45 0:35:54 05:21 03:35
13 3 Even Olsen Viddelaget M30 0:35:56 05:23 03:36
14 5 Tommy Agard Kråkstad IL M35 0:36:02 05:29 03:36
15 1 Sten Solfjell IL i BUL M55 0:36:13 05:40 03:37
16 2 Ole Kjell Langmyren DnB NOR M45 0:36:17 05:44 03:38
17 4 Stig Rune Framnes Reinli M30 0:36:18 05:45 03:38
18 3 Egil Meisingset Stabæk IF M45 0:37:01 06:28 03:42
19 1 Kristian Ruud Nesheim Hytteplan Sport M12-16 0:37:04 06:31 03:42
20 4 Frank Jensen Nesbyen IL M45 0:37:22 06:49 03:44
21 2 Svein A. Sølvberg Oppegård IL M55 0:37:31 06:58 03:45
22 5 Torbjørn Dahl Follum BIL M45 0:37:36 07:03 03:46
23 2 Tore Bjerkrheim Nordic Sportsmaster M40 0:37:38 07:05 03:46
24 3 Håkon Haugen Lillehammer IS M55 0:37:42 07:09 03:46
25 4 Espen Almlid Ham-Kam M17-29 0:38:17 07:44 03:50
26 5 Jon Steffensrud RFIK M17-29 0:38:21 07:48 03:50
27 3 El Presidente Luke The Drifters Running Team M40 0:38:27 07:54 03:51
28 6 Øystein Ringnes Hytteplan Sport M45 0:38:29 07:56 03:51
29 2 Arne Erik Håkonsen Nordre Buskerud Politidistrikt M50 0:38:29 07:56 03:51
30 6 Arve Lid Kolbotn IL ski M35 0:38:36 08:03 03:52
31 6 Fredrik Skjeggerud Ringkollen Skiklubb M17-29 0:38:50 08:17 03:53
32 1 Kjell Anders Kraakmo Nordea BIL M60 0:38:59 08:26 03:54
33 5 Yngve Thoresen Hytteplan Sport M30 0:39:09 08:36 03:55
34 2 Mikael Løvik Olausson Ringkollen Skiklubb M12-16 0:39:18 08:45 03:56
35 7 Sindre Prestmo Larsen Hytteplan Sport M17-29 0:39:19 08:46 03:56
36 4 Pål Andreassen Ringkollen Skiklubb M40 0:39:22 08:49 03:56
37 7 Robert Sæther FLO Kolsås BIL M35 0:39:51 09:18 03:59
38 3 Roger Karlsrud Moss Maratonklubb M50 0:39:57 09:24 04:00
39 6 Tore B. Bårnås Luke The Drifters Running Team M30 0:40:05 09:32 04:01
40 5 Odd Rune Olsen Luke The Drifters Running Team M40 0:40:10 09:37 04:01
41 3 Tony Sandnesaunet Tjalve M12-16 0:40:11 09:38 04:01
42 7 Torbjørn Eika Røa IL M45 0:40:13 09:40 04:01
43 4 Aslak Sørensen Værnes Holeværingen Ski M12-16 0:40:14 09:41 04:01
44 8 Arne Sørvang Bjertnes Sag M35 0:40:16 09:43 04:02
45 5 Einar Gasmann Holeværingen ski M12-16 0:40:18 09:45 04:02
46 1 Vemund Wemundstad Stadsbygd IL M65 0:40:31 09:58 04:03
47 6 Torgeir Johansen Hytteplan Sport M12-16 0:40:55 10:22 04:05
48 4 Ole Bjørn Braathen Sjåstad/V. Lier M50 0:41:01 10:28 04:06
49 7 Lars Hagelsteen Vik Holeværingen ski M12-16 0:41:14 10:41 04:07
50 9 Kjell Arne Lilleland Hytteplan Sport M35 0:41:16 10:43 04:08
51 8 Stefan Vågen Hytteplan Sport M12-16 0:41:22 10:49 04:08
52 6 Ole Henrik Skjelstad Sentrumskirken M40 0:41:39 11:06 04:10
53 9 Kjetil Andre Bjerkrheim Nesbyen IL M12-16 0:41:41 11:08 04:10
54 5 Vidar Olstad Norema BIL M50 0:42:00 11:27 04:12
55 7 Bjørn Steinar Tuftin Søndre Røsby M40 0:42:01 11:28 04:12
56 8 Tor  Berteig   M45 0:42:02 11:29 04:12
57 7 Tommy Støa Hytteplan Sport M30 0:42:03 11:30 04:12
58 9 Einar Nordengen Hytteplan Sport M45 0:42:24 11:51 04:14
59 8 Arild Berg   M30 0:42:29 11:56 04:15
60 10 Martin Sulland Holeværingen ski M12-16 0:42:45 12:12 04:16
61 10 Jan Tore Øverby Nøstvet M35 0:42:59 12:26 04:18
62 9 Tormon Tjærnhom Tjalve M30 0:43:00 12:27 04:18
63 10 Håkon Bergly Hytteplan Sport M45 0:43:03 12:30 04:18
64 11 Eirik Træen Ringerike Sykkelklubb M12-16 0:43:04 12:31 04:18
65 11 Knut Sundberg Gutteklubben HBL Elite M35 0:43:15 12:42 04:20
66 8 Lars Frode Strømland Luke The Drifters Running Team M40 0:43:16 12:43 04:20
67 11 Ketil Stølen SINTEF FBI M45 0:43:19 12:46 04:20
68 9 Geir Andersen Ringerike Sykkelklubb M40 0:43:29 12:56 04:21
69 8 Nils Kristian Dyb Sætre IF Graabein M17-29 0:43:41 13:08 04:22
70 9 Fredrik Gjevestad   M17-29 0:43:42 13:09 04:22
71 4 Dag Olav Erichsrud DnB NOR BIL M55 0:43:42 13:09 04:22
72 12 Erling Hungerholdt Ølklubben La Humla Suse M45 0:43:46 13:13 04:23
73 10 Alf Ivar Værnes Holeværingen ski M40 0:43:50 13:17 04:23
74 12 Rudi Christopher Lilleland Hytteplan Sport M12-16 0:44:00 13:27 04:24
75 10 Magnus Helle   M17-29 0:44:12 13:39 04:25
76 11 Steinar  Laupet Tyristubben M40 0:44:34 14:01 04:27
77 13 Erik Løvstakken Hytteplan Sport M45 0:44:34 14:01 04:27
78 12 John Gunnar Jakobsen Nøstvet M35 0:44:43 14:10 04:28
79 12 Erik Sulland Holeværingen ski M40 0:44:47 14:14 04:29
80 13 Frode Horvei JVIL M35 0:44:48 14:15 04:29
81 10 Per Ragnar Tuftin Søndre Røsby M30 0:44:49 14:16 04:29
82 14 Svein Åge Katnosa Norema BIL M35 0:44:50 14:17 04:29
83 11 Steffen Schei Baker Narum M17-29 0:44:51 14:18 04:29
84 12 Tor Andersen Fåvang Ringebu M17-29 0:44:52 14:19 04:29
85 5 Peter Hjort Ådal IL M55 0:44:53 14:20 04:29
86 13 Alexander Holm Andersen Ringerike Sykkelklubb M12-16 0:44:54 14:21 04:29
87 11 Martin Brattvold Solnes Multisport M30 0:44:56 14:23 04:30
88 15 Kjell Ståle Bratting Sødra BIL M35 0:45:00 14:27 04:30
89 14 Kristian Berg BUL M12-16 0:45:01 14:28 04:30
90 2 Ragnar B.  Johnsen Romerike Runners Team M60 0:45:02 14:29 04:30
91 13 Espen Sømod Feit & Freidig IL M17-29 0:45:18 14:45 04:32
92 16 Simen Bråthen Danfoss BIL M35 0:45:25 14:52 04:32
93 14 Per Anders Bjørklund FLO Kolsås BIL M17-29 0:45:34 15:01 04:33
94 13 Stein Erik Thoresen 7-mannsklubben M40 0:45:37 15:04 04:34
95 6 Erland  Aure Sokndalen M50 0:45:45 15:12 04:34
96 15 Eivind Tveter SSB IF M17-29 0:45:50 15:17 04:35
97 17 Bjørn Steinar Ellingsen Tronrud Engineering AS M35 0:45:53 15:20 04:35
98 18 Geir Engen Hytteplan Sport M35 0:45:57 15:24 04:36
99 7 Tore Trønnes Norema BIL M50 0:46:01 15:28 04:36
100 19 Roy Granberg Norema BIL M35 0:46:04 15:31 04:36
101 20 Henrik Kvisgaard Hytteplan Sport M35 0:46:49 16:16 04:41
102 14 Nils Inge Træen FLO Kolsås BIL M40 0:46:58 16:25 04:42
103 8 Vidar Teigre Baker Narum M50 0:47:31 16:58 04:45
104 2 Arne Lundby Sandefjord M65 0:48:06 17:33 04:49
105 15 Egil Jacobsen G-sport  M40 0:48:23 17:50 04:50
106 6 Ole Melås   M55 0:48:25 17:52 04:50
107 16 Asle Berggaard Hytteplan Sport M40 0:48:42 18:09 04:52
108 21 Ole Berggaard Holeværingen M35 0:48:43 18:10 04:52
109 14 Olav Lehne 7-mannsklubben M45 0:48:43 18:10 04:52
110 15 Jens-Petter Gasmann Holeværingen ski M45 0:48:57 18:24 04:54
111 16 Nils Ivar Larsen Hytteplan Sport M45 0:49:12 18:39 04:55
112 12 Hein Haraldsen Privat M30 0:49:23 18:50 04:56
113 3 John Sandnesaunet Hjemmet Mortensen M60 0:50:09 19:36 05:01
114 15 Lars Henrik Gasmann Holeværingen Ski M12-16 0:50:20 19:47 05:02
115 17 Arild Arntzen 7-mannsklubben M45 0:50:27 19:54 05:03
116 16 Petter Larsen   M17-29 0:50:44 20:11 05:04
117 18 Rune  Sande Høyby Rønners M45 0:50:45 20:12 05:05
118 17 Terje Bratlund Feit & Freidig IL M40 0:51:23 20:50 05:08
119 22 Tommy Hansen Storgaten bilskade M35 0:51:57 21:24 05:12
120 9 Sten Harald Jørgensen Hytteplan Sport M50 0:53:43 23:10 05:22
121 19 Jon Anders Kvisgaard Hytteplan Sport M45 0:54:18 23:45 05:26
122 23 Jan Øyvind Grønvold Feit & Freidig IL M35 0:55:40 25:07 05:34
123 18 Rune  Gomnes 7-mannsklubben M40 0:55:48 25:15 05:35
124 20 Norman Tolo   M45 0:55:50 25:17 05:35
125 10 Odd Halvari   M50 0:55:55 25:22 05:35
126 19 Ole Ingvald Storeide Feit & Freidig IL M40 0:56:20 25:47 05:38
127 24 Geir Dahl Hønefoss VG M35 0:56:24 25:51 05:38
128 1 Arne Dahlen Hytteplan Sport M70 0:58:36 28:03 05:52
129 16 Martin Løken Ringerike Sykkelklubb M12-16 1:05:44 35:11 06:34
130 20 Per Håkon Bråthen Hytteplan Sport M40 1:08:47 38:14 06:53
131 21 Trond Roa Hytteplan Sport M45 1:16:53 46:20 07:41
                 

 

_____________________________________________________________________________
Tilbake
 
Om RingSport | Kontakt Oss | Samarbeidspartnere
      © 2000-2005 Hytteplanmila.