Nå er vinteren kanskje på sitt beste, men for løpeglade sjeler, kan man allerede kjenne varmen fra sola i ansikte, som er et sikkert tegne på at påsken og våren nærmer seg. Og ser vi på terminlisten, er det ikke så lenge til de første prøvelsene står for døren.
På hjemmesidene til Kondis, finner du informasjon og reportasjer om løp i hele Norge. 
Løplabbet kan tilby eksperthjelp, når du skal kjøpe nye løpesko. Hos løplabbet får du skoen som passer akkurat din fot.
 

Illustrasjon

 

 

 

 
 
Hytteplan-mila
Svensrudmoen i Hole 15. oktober 2005
                 
   
Kvinner 10KM    
Rank Tot Etternavn Fornavn Klubb Cat Cat Rank FinishTime Diff Tid pr Km
1 Bostad Runa SK Vidar k35-39 1 00:35:20   03:32
2 Skjolden Anette Ringkollen SK k35-39 2 00:39:28 04:08 03:57
3 Foss Dorte Raufoss IL k35-39 3 00:40:02 04:42 04:00
1 Langerud Kari Hønefoss SK k45-49 1 00:40:48 05:28 04:05
1 Kvisgaard Åse Hytteplan Sport k40-44 1 00:42:49 07:29 04:17
1 Ohren Vilbjørg Ådal IL k60-64 1 00:47:10 11:50 04:43
1 Aasen Marianne ACAL k17-29 1 00:48:19 12:59 04:50
2 Grinaker Wenche Nordpapp k45-49 2 00:48:31 13:11 04:51
1 Carlsen Eva NRK k65-69 1 00:48:58 13:38 04:54
2 Klinkenberg Åse Jevnaker IF k17-29 2 00:51:20 16:00 05:08
2 Carlsen Else Karine Pjaaka Norderhov k40-44 2 00:51:43 16:23 05:10
3 Hovland Kjersti Hytteplan Sport k45-49 3 00:56:37 21:17 05:40
3 Skagnæs Heidi   k17-29 3 00:58:28 23:08 05:51
     
Menn 10KM      
Rank Tot Etternavn Fornavn Klubb Cat Cat Rank FinishTime Diff Tid pr Km
1 Aalien Knut RFIK m35-39 1 00:31:53   03:11
1 Bjerke Nils Bil Price m45-49 1 00:33:51 01:58 03:23
2 Reitan Trygve Bøler IF m35-39 2 00:34:47 02:54 03:29
3 Lian Tom Rune  Wiersholm m35-39 3 00:34:59 03:06 03:30
1 Evensen Ove  Hytteplan Sport m40-44 1 00:35:35 03:42 03:34
2 Amundsen Knut Nordpapp m45-49 2 00:35:40 03:47 03:34
1 Hansen Robert RFIK m30-34 1 00:35:48 03:55 03:35
1 Sølvberg Svein A Oppegård IL m55-59 1 00:36:16 04:23 03:38
4 Sørvang Arne Bjertnes Sag m35-39 4 00:36:37 04:44 03:40
5 Skrove Jon Arne Lillomarka O-lag m35-39 5 00:36:42 04:49 03:40
6 Karfjell Eivind Asker Skiklubb m35-39 6 00:36:48 04:55 03:41
3 Jensen Frank Nesbyen IL m45-49 3 00:36:57 05:04 03:42
4 Schlytter Ole Arne Lørenskog FIL m45-49 4 00:37:00 05:07 03:42
5 Dahl  Torbjørn Follum BIL m45-49 5 00:37:18 05:25 03:44
7 Selte Geir Inge RFIK m35-39 7 00:38:23 06:30 03:50
1 Johnsen Jan Arne Rustad IL m50-54 1 00:38:27 06:34 03:51
6 Ringnes Øystein Hytteplan Sport m45-49 6 00:38:36 06:43 03:52
7 Håkonsen Arne Erik Nordre Buskerud Politi m45-49 7 00:38:38 06:45 03:52
2 Engelstad Kjetil Ringkollen SK m30-34 2 00:38:53 07:00 03:53
8 Brattvold Tore Luke the Drifters Running Team m35-39 8 00:39:05 07:12 03:55
2 Andreassen Pål Hytteplan Sport m40-44 2 00:39:21 07:28 03:56
3 Bårnås Tore Luke the Drifters Running Team m30-34 3 00:39:40 07:47 03:58
8 Stensrud Tore Helge R Olsen & Sønn m45-49 8 00:39:42 07:49 03:58
3 Togba Sibda Hytteplan Sport m40-44 3 00:39:56 08:03 04:00
4 Kristoffersen Ove  Spenncon m40-44 4 00:39:57 08:04 04:00
2 Erichsrud Dag DnB NOR BIL m55-59 2 00:40:07 08:14 04:01
1 Wemundstad Vemund Stadsbygd IL m65-69 1 00:40:14 08:21 04:01
2 Braathen Ole Bjørn Sjåstad/V. Lier m50-54 2 00:40:15 08:22 04:01
9 Lilleland Kjell Arne Hytteplan Sport m35-39 9 00:41:08 09:15 04:07
5 Bråten Trond Ringerike Septik m40-44 5 00:41:24 09:31 04:08
9 Smette Herbjørn Bromma IL m45-49 9 00:41:30 09:37 04:09
10 S. Tuftin Bjørn Søndre Røsby m35-39 10 00:41:34 09:41 04:09
10 Bergly Håkon Hytteplan Sport m45-49 10 00:41:37 09:44 04:10
1 Olaussen Mickael Haugsbygd m12-16 1 00:41:49 09:56 04:11
11 Jakobsen John Gunnar   m35-39 11 00:41:56 10:03 04:12
12 Sundberg Knut Gutteklubben HBL m35-39 12 00:42:00 10:07 04:12
1 Gjevestad Fredrik Andreas Jogg 1 m17-29 1 00:42:01 10:08 04:12
11 Ovnerud Bjørn Norema m45-49 11 00:42:44 10:51 04:16
3 Olstad Vidar Norema BIL m50-54 3 00:42:51 10:58 04:17
4 Støa Tommy "Dutch" Unibind Sport m30-34 4 00:43:12 11:19 04:19
2 Værnes Aslak Holeværingen m12-16 2 00:43:24 11:31 04:20
3 Hagelsten Vik Lars Holeværingen Ski m12-16 3 00:43:31 11:38 04:21
6 Værnes Alf  Holeværingen m40-44 6 00:43:38 11:45 04:22
5 Tuftin Per Ragnar Søndre Røsby m30-34 5 00:44:10 12:17 04:25
6 Kvisgaard Henrik Hytteplan Sport m30-34 6 00:44:12 12:19 04:25
2 Helle Magnus   m17-29 2 00:44:26 12:33 04:27
7 Sulland Erik Holeværingen m40-44 7 00:44:39 12:46 04:28
8 Olaussen Stefan   m40-44 8 00:45:13 13:20 04:31
9 Wollstad Jakob Asker Skiklubb m40-44 9 00:48:07 16:14 04:49
3 Waalen Kristian     m55-59 3 00:48:14 16:21 04:49
10 Hagen Øyvind B. Ringerikes Blad m40-44 10 00:48:28 16:35 04:51
13 Jensen Kristian Øie Gutteklubben HBL m35-39 13 00:48:59 17:06 04:54
12 Nordengen Einar Hytteplan Sport m45-49 12 00:50:14 18:21 05:01
11 Gundersen Arild Huhtamaki m40-44 11 00:50:17 18:24 05:02
14 Gandrud Ole Hole Running Team m35-39 14 00:50:27 18:34 05:03
13 Kvisgaard Jon Anders Hytteplan Sport m45-49 13 00:50:45 18:52 05:05
14 Nørve Svein     m45-49 14 00:50:49 18:56 05:05
15 Larsen Nils Ivar Hytteplan Sport m45-49 15 00:51:02 19:09 05:06
4 Andersen Nils-Erik Ringerikes Blad m55-59 4 00:52:17 20:24 05:14
1 Nergård Per Sparebank 1 Midt-Norge m60-64 1 00:52:20 20:27 05:14
4 Halvari Odd   m50-54 4 00:53:27 21:34 05:21
1 Dahlen Arne Hytteplan Sport m70-74 1 00:59:22 27:29 05:56
15 Holmen Per   m35-39 15 01:02:48 30:55 06:17
16 Roa Trond Hytteplan Sport m45-49 16 01:08:31 33:11 06:51
  Vestby Anders Norema m35-39   DNF    
  Stølen Kjetil FBI Sintef m45-49   DNF    
  Høivik Frode Coop Norge m70-74   DNF    
   
     
   
Resultater trimklasse (uten tidtaking)    
   
   
Plass Etternavn Fornavn Klubb      
1 Nicolaisen Jørn    
1 Aspunvik Jan Erik    
1 Engen Geirhild Snildal Hytteplan Sport    
1 Engen Siri Snildal Hytteplan Sport    
1 Engen Åse Snildal Hytteplan Sport    
1 Andreassen Erland  a    
1 Granberg Maria  a    
1 Granberg Roy    

 

_____________________________________________________________________________
Tilbake
 
Om RingSport | Kontakt Oss | Samarbeidspartnere
      © 2000-2005 Hytteplanmila.